602 127 219

Butelki filtrujące Dafi

Butelka Dafi to butelka filtrująca która została stworzona z myślą o osobach aktywnie uprawiających sport i propagujących zdrowy styl życia, które znają zalety prawidłowego i regularnego nawadniania organizmu.
Butelka z filtrem Dafi posiada niewielkie wymiary i funkcjonalną budowę co sprawia, ze zawsze znajdziesz dla niej miejsce przy sobie, a jakość wody kranowej nie będzie budzić już Twoich obaw. 
Butelka filtrująca Dafi jest wykonana z tworzywa sztucznego całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i  jest dopuszczona do kontaktu z żywnością na podstawie niezbędnych atestów higienicznych.
Sercem butelki Dafi jest unikatowy wymienny co miesiąc węglowy wkład filtrujący (wytwarzany ze sprasowanych łupin orzecha kokosowego). Filtry do butelki Dafi usuwają z przefiltrowanej wody kranowej nieprzyjemny posmak i zapach chloru. Wkłady do butelki Dafi pozostawiają niezmienioną ilość minerałów naturalnie występujących w wodzie (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu przefiltrowana woda zachowuje cenne dla zdrowego organizmu pierwiastki. Pojedynczy wymienny filtr butelki Dafi odpowiada 300 półlitrowym butelkom PET, dzięki czemu do środowiska nie trafia rocznie ok. 26,4 kg plastiku!
 
Korzystając z butelki z filtrem Dafi dbasz o środowisko naturalne i oszczędzasz swoje pieniądze !
 

Wygodny korek sportowy zapewnia szczelność butelki dafi podczas aktywności

Czym to jest butelka z filtrem Dafi ?
Butelka filtrująca Dafi poprawia jakość wody kranowej dzięki jej oczyszczaniu. Butelka Dafi posiada wymienny filtr węglowy, który dzięki swoim właściwościom w znacznym stopniu usuwa z przefiltrowanej wody chlor oraz redukuje substancje pogarszające smak i zapach wody z kranu, jednocześnie filtrowana woda pozostawia niezmienioną ilość minerałów i pierwiastków.
 


Butelki Dafi - butelki filtrujące do wody kranowej dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej :

Limonkowa butelka filtrująca do wody kranowej Dafi zawierająca filtry do butelki dafi w kolorze zielonkawym. Mandarynkowa butelka filtrująca do wody kranowej Dafi zawierająca filtry do butelki Dafi w kolorze pomarańczowym. Makowa butelka filtrująca do wody kranowej Dafi zawierająca filtry do butelki Dafi w kolorze czerwonym. Błękitna butelka filtrująca do wody kranowej Dafi zawierająca filtry do butelki Dafi w kolorze niebieskim. Miętowa butelka filtrująca do wody kranowej Dafi zawierająca filtry do butelki Dafi w kolorze zielonym. 
 limonkowy mandarynkowy  makowy  niebiański  miętowy 
Cytrynowa butelka filtrująca do wody kranowej Dafi zawierająca filtry do butelki Dafi w kolorze żółtym.   Wrzosowa butelka filtrująca do wody kranowej Dafi zawierająca filtry do butelki Dafi w kolorze fiołkowym. Stalowa butelka filtrująca do wody kranowej Dafi zawierająca filtry do butelki Dafi w kolorze szarym.   Grafitowa butelka filtrująca do wody kranowej Dafi zawierająca filtry do butelki Dafi w kolorze czarnym.  Flamingowa butelka filtrująca do wody kranowej Dafi zawierająca filtry do butelki Dafi w kolorze różowym.
 cytrynowy wrzosowy  stalowy  grafitowy  flamingowy 


Dafi butelka - W jaki sposób działa?
Polskie butelki filtrujące Dafi swoją skuteczność zawdzięczają umieszczonym w nich węglowym filtrom Dafi które polepszają jakość wody kranowej. Wkład do butelki Dafi wykonany ze sprasowanej łupiny orzecha kokosowego posiada aktywny węgiel usuwający nieprzyjemny smak i zapach chloru, używanego do uzdatniania wody. Węgiel aktywny zawarty w filtrze do butelki Dafi uzyskuje się z łupin orzecha kokosowego. Tak stworzony wkład filtrujący do butelki Dafi zapewnia wysoką efektywność i pożądany cel filtracji. Dzięki niewielkim gabarytom butelki filtrującej Dafi i jej ergonomicznej budowie, można korzystać z niej wszędzie tam, gdzie jest dostęp do wody wodociągowej i zawsze mieć ją przy sobie.
 
 Nalej do butelki Dafi zimnej wody kranowej  Do napełnionej zimną kranówką butelki włóż wkład filtrujący Dafi Zakręć butelkę Dafi i ciesz się czystą przefiltrowaną wodą z kranu pozbawioną chloru i nieprzyjemnego zapachu 


Pierwsze użycie butelki z filtrem Dafi :
Podczas pierwszego użyciu butelki filtrującej Dafi ważne jest, aby postępować zgodnie z wytycznymi instrukcji:

1. Umyj wszystkie elementy butelki filtrującej (oprócz wkładu filtrującego), używając w tym celu letniej wody i płynu do mycia naczyń.
2. Przemyj filtr do butelki Dafi pod bieżącą, zimną wodą (przez 30 sekund).
3. Napełnij połowę butelki filtrującej zimną wodą z kranu, umieścić w środku wkład filtrujący i zakręcić ustnik.
4. Energicznie potrząśnij butelką filtrującą parokrotnie. Woda w butelce może przybrać szarawy odcień - to normalne zjawisko przy pierwszym użyciu wkładu węglowego. Wylej wodę i przepłucz butelkę.
5. Napełnij butelkę Dafi zimną wodą z kranu, umieść w niej filtr do butelki oraz ustnik. Mocno ściskając butelkę opróżnij ją całą przez ustnik. Przepłucz butelkę filtrującą jeszcze raz.
6. Napełnij butelkę filtrującą Dafi zimną wodą kranową, włóż filtr do butelki i zakręć zakrętkę. Możesz śmiało korzystać w czystej przefiltrowanej wody nadającej się do spożycia.
 
Grejpfruty, cytryny i mięta idealnie nadają się na orzeźwiający dodatek do filtrowanej przez butelkę Dafi wody kranowej Rogalik, truskawki, owoce i łyk świeżej przefiltrowanej w butelce Dafi wody to idealne śniadanie


Czy butelka z filtrem Dafi  może filtrować wodę inną niż kranową z wodociągów ?
Nie. Butelka filtrująca Dafi została stworzona do filtrowania wody kranowej i jej celem jest doczyszczenie kranówki. Butelka Dafi świetnie radzi sobie z redukcją chloru, który negatywnie oddziałuje na smak i zapach wody, jego pochodnych oraz zanieczyszczeń organicznych znajdujących się w wodzie wodociągowej.
 
Butelka Dafi a obok niej bukiet różowych róż, na czasopiśmie pokazującym osobę uprawiającą aktywnie sport Czapka z daszkiem uchroni Cię przed słońcem, a butelka filtrująca Dafi ugasi twoje pragnienie

Czy w butelce Dafi można przefiltrować wodę z dodatkiem soków owocowych np. soku z cytryny ?
Butelka z filtrem Dafi została stworzona do usuwania zanieczyszczeń mogących znajdować się w wodzie kranowej. Producent nie zaleca używania butelki Dafi do filtracji wody z dodatkami smakowymi.

Zielony kolor ogórków jak i zieleń skórki ananasa idealnie pasują do jaskrawozielonej butelki z filtrem Dafi Soczysty wodnisty arbuz i orzeźwiająca zimna woda z butelki filtrującej Dafi
 

Z czego zrobiona jest butelka filtrująca Dafi ?
Polska butelki filtrujące firmy Dafi wyprodukowana jest z wysokiej jakości tworzywa nie zawierającego szkodliwego bisfenolu A. Dzięki temu używanie butelki z filtrem Dafi jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia.
 
W trakcie ciąży niezwykle ważne jest właściwe nawodnienie organizmu - zapewni Ci to woda z butelki Dafi, którą możesz mieć zawsze przy sobie W samochodzie butelkę Dafi możesz mieć zawsze pod ręką


Czy butelka filtrująca Dafi może być używana przez dzieci ?
Butelka filtrująca może być wykorzystywana pod nadzorem dorosłych przez zdrowe dzieci powyżej 3 roku życia. Producent ostrzega - należy unikać stosowania przez dzieci oddzielnych lub drobnych elementów butelki filtrującej Dafi, które mogą przedostać się do przełyku i spowodować ryzyko zadławienia.

Czytając kobiece pisma nie zapomnij o łyku czytej filtrowanej wody, który zapewni butelka z filtrem Dafi Kolor butelki filtrującej Dafi możesz dopasować pod kolor swojej ulubionej torebki
 

Z czego składają się wymienne filtry do butelki Dafi ?
Wkład do butelki Dafi składa się ze sprasowanego pod bardzo dużym ciśnieniem węgla aktywnego uzyskiwanego w procesie spalania łupin orzechów kokosowych. To sprawia, że filtr zastosowany w butelce Dafi jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzkiego - ten sam rodzaj węgla używany jest jako lekarstwo przy problemach układu pokarmowego człowieka.

Butelka Dafi, jest mała i idealnie zmieści się do każdej torebki Kolor butelki i kolor Twoich paznokci mogą stanowić jedność
 

Na jak długo starcza jeden filtr do butelki Dafi – jaka jest jego wydajność ?
Jeden wkład filtrujący umieszczony w butelce Dafi oczyszcza około 150 litrów wody jest to równowartość stu półtoralitrowych butelek PET z wodą ze sklepu.

Twój dzbanek z filtrem i Twoja butelka filtrująca Dafi to świetne połączenie Kawałki cytryny w wodzie nadają jej niepowtarzalny orzeźwiający smak, nie zapomnij tylko wyjąć wkładu filtrującego ze swojej butelki Dafi
 

Czy filtry do butelki Dafi mają okres ważności - jaka jest data ważności nierozpakowanego filtra butelkowego ?
Okres ważności nierozpakowanego filtra do butelki Dafi to 5 lat. Należy przy tym pamiętać o właściwym przechowywaniu filtra, tj. w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu.

Czysta woda i prawidłowe nawodnienie organizmu jest niezwykle ważne u osób uprawiających fitness, soczysty ananas w diecie i filtrowana przez butelkę woda to dobre rozwiązanie Gerbery to piękne kwiaty i świetnie nadają się na prezent, tak jak butelka z filtrem Dafi


Czy filtrowanie wody w butelce z filtrem Dafi powoduje zmianę smaku wody ?
W trakcie filtrowania poprzez filtr węglowy wody, oprócz redukcji możliwych zanieczyszczeń, zmianie może ulec smak wody (zależy to od jakości wody z kranowej dostarczonej przez wodociągi). Dodatkowo filtracja butelką Dafi wpływa na wzrost wskaźnika pH wody przefiltrowanej w stosunku do wody wodociągowej, co jest zjawiskiem korzystnym dla organizmu.

W pracy przed komputerem poziom wody w Twoim organizmie zawsze musi się zgadzać pij więc dużo filtrowanej wody Po sutej kolacji łyk czystej przefiltrowanej wody jest zbawienny
 

W przefiltrowanej wodzie pojawił się osad z węgla, czy to wada filtra do wody Dafi ?
Nie. Filtr do butelki Dafi składa się ze sprasowanego węgla aktywnego z łupin kokosowych i może się zdarzyć, że w wodzie pojawią się drobinki węgla zawartego we wkładzie filtrującym Dafi. Elementy te nie są w żaden sposób niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ filtr węglowy umieszczony w butelce filtrującej jest wypełniony substancją pochodzenia naturalnego.

Podczas robienia makijażu chwila na łyk przefiltrowanej wody zawsze się znajdzie Banany są bogatym źródłem węglowodanów i dobrze wpływają na naszą dietę, tak jak prawidłowe nawadnianie organizmu, dzięki butelce z filtrem Dafi

Z filtra butelki filtrującej ukruszyło się trochę węgla, czy nadal mogę z niego korzystać ?
Tak. Filtr do butelki Dafi składa się ze sprasowanego węgla z kokosa, ale jego forma nie ma żadnego wpływu na skuteczność filtracji wody kranowej w naszej butelce do filtrowania.

Butelka Dafi może być także ozdobą twojego wnętrza Mandarynki są niezwykle soczyste i dobrze nawadniają nasz organizm tak jak woda przefiltrowana przez butelkę Dafi

Czy butelkę filtrującą Dafi można przechowywać w lodówce ?
Tak, oczywiście. Wodę z butelki z filtrem Dafi możesz bez obaw przechowywać w lodówce, jednak nie zalecane jest zamrażania wymiennego filtra węglowego do butelki filtrującej Dafi.
 
Woda w orzechu kokosowym jest jedną z czystszych wód podobnie jak woda przefiltrowana przez butelkę z filtrem Dafi W ciepłym klimacie i pod palmami nie zapomnij o prawidłowym nawodnieniu organizmu np. bidonem dafi


Po jakim czasie od napełnienia butelki Dafi należy zużyć znajdującą się w niej wodę ?
By zapewnić świeżość i czystość przefiltrowanej w butelce wody, zaleca się zużycie wody w ciągu 12 godzin od przefiltrowania.

Piknik czy wycieczka w plener, nawet nie wiesz kiedy poczujesz pragnienie, ale wtedy z pomocą przyjdzie Ci butelka Dafi W plecaku Twojego dziecka, zawsze znajdzie się miejsce na małą butelkę z filtrem Dafi

Czy filtry do butelki Dafi powinny być cały czas mokre ?
Nie. Filtry do butelki Dafi działa równie efektywnie niezależnie od tego, czy jest utrzymywany w stanie mokrym czy suchym.

Ergonomiczna butelka filtrująca Dafi posiada specjalny wygodny uchwyt, który pozwoli zawiesić ją na jednym palcu Różowy odcień butelki Dafi został nazwany flamingowym na cześć tego pięknego ptaka

W jaki sposób można zutylizować filtr butelki Dafi ?
Sam wkład butelki Dafi zawiera w 100 % naturalny węgiel i może bez najmniejszego problemu trafić do kosza na śmieci. Obudowa wkładu filtrującego wykonana jest z tworzyw sztucznych i powinna być umieszczona w pojemniku przeznaczonym do ich składowania.

Błogi relaks i cisza i tylko łyk przefiltrowanej, czystej wody od Dafi Różowy kolor butelki Dafi jest najczęściej wybierany przez kobiety
 

Jak często należy wymieniać filtry do butelki Dafi ?
Wkłady filtrujące do butelki Dafi należy wymieniać co miesiąc lub po przefiltrowaniu około 150 litrów wody kranowej.

Serce ułożone z truskawek świetnie oddaje miłość i przywiązanie do butelki filtrującej Dafi Sałatka owocowa, a po niej łyk czystej klarownej wody z butelki Dafi i życie jest fit

Czy w butelce filtrującej Dafi można filtrować ciepłą wodę wodociągową ?
Nie. Butelka Dafi i zawarty w niej filtr Dafi mogą filtrować wyłącznie zimną wodę kranową z sieci wodociągowowej.

Słuchasz muzyki w słuchawkach zapominając o całym świecie - nie zapomnij o wodzie, czystej i filtrowanej, najlepiej przez butelkę z filtrem Dafi Lubisz zimowe szaleństwo, butelka Dafi dostarczy Ci łyk orzeźwienia podczas wszelkich aktywności sportowych

W jakich warunkach należy przechowywać filtr do butelki Dafi  podczas przerwy w jego użytkowaniu ?
Ze względów higienicznych wkład do butelki Dafi powinno się przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (np. w lodówce), a samą butelkę filtrującą myć letnią wodą z płynem do naczyń.

Sportowa koszulka i sportowe butelki filtrujące wodę kranową Dafi to nierozłączna para Uprawiając sport nie można zapomnieć o wodzie, szcegolnie czystej i przefiltrowanej przez butelkę Dafi

W jaki sposób należy dbać o czystość i higienę butelki filtrującej do wody kranowej Dafi ?
Butelkę z filtrem Dafi należy regularnie myć w ciepłej (nie gorącej) wodzie z płynem do mycia naczyń.
UWAGA: Butelki filtrującej Dafi bezwzględnie nie należy myć w zmywarce, ani wyparzać wodą o temperaturze pow. 50°C. Wysoka temperatura prowadzi do deformacji butelki filtrującej.

 
Tenis to sport wysyłkowy, a więc zapotrzebowanie na wodę wzrasta, zadbaj o prawidłowe nawodnienie z butelką Dafi Butelka z filtrem Dafi to świetny i praktyczny prezent

Butelka do wody Dafi bardzo chętnie pojedzie z Tobą na wakacje Twoich marzeń  Szykując się na aktywny wypoczynek na śniegu nie zapomnij o czystej, przefiltrowanej wodzie z butelki Dafi

Ponoć szczęśliwi czasu nie liczą i z zegarkiem w ręku nie muszą spoglądać na wszystko, a gdy mają jeszcze przy sobie czystą przefiltrowaną dzięki butelce Dafi wodę to już wszystko należy do nich
1
Filtry do butelki Dafi - 2-Pak wkładów filtrujących i zakrętka do butelki Dafi - różne kolory

Filtry do butelki Dafi - 2-Pak wkładów filtrujących i zakrętka do butelki Dafi - różne kolory

Wymienne filtry do butelki Dafi zapewnią czystą i smaczną wodę, gdziekolwiek zechcesz – bez obaw o jej jakość. Co więcej powala zaoszczędzić na zakupie wody butelkowanej, ponieważ jeden filtr do butelki Dafi zastępuje 300 półlitrowych butelek PET.

Producent: Dafi

Cena: 30,00 zł

Butelka filtrująca Dafi - różne kolory

Butelka filtrująca Dafi - różne kolory

Pierwsza butelka filtrująca wodę kranową wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia.

Producent: Dafi

Cena: 30,00 zł

1