602 127 219

Inne

1
Garnek Rzymski - gliniane naczynie do pieczenia bez tłuszczu

Garnek Rzymski - gliniane naczynie do pieczenia bez tłuszczu

Garnek Rzymski gliniane naczynie do gotowania bez tłuszczu - najlepszy do pieczenia: chleba, ryb, zapiekanek, dań z drobiu i mięs. Nieszkliwiony gliniany garnek do pieczenia bez użycia tłuszczu produkowany jest na bazie surowców naturalnych, tradycyjnymi metodami stosowanymi od setek lat. Proces wytwarzania opiera się głównie na pracy ludzkich rąk. Każdy garnek rzymski wyróżnia się niepowtarzalnym kolorem i widocznymi śladami obróbki ręcznej, dając tym samym dowód na swoje szlachetne pochodzenie

Producent: Dafi

Cena: 90,00 zł

Butelka termiczna Dafi 490 ml

Butelka termiczna Dafi 490 ml

Nowoczesna butelka termiczna Dafi została wykonana w precyzyjny sposób i z dbałością o najmniejsze szczegóły, wykorzystując wysokiej jakości materiały. Butelka Dafi utrzymuje temperaturę zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów. Szczelna zakrętka butelki termicznej Dafi została wyposażona w uchwyt dla wygody jej przenoszenia. Butelka termiczna Dafi dostępna jest w oryginalnej kolorystyce, by zaspokoić gusta najbardziej wymagających Klientów.

Producent: Dafi

Cena: 59,00 zł

Szklana karafka Dafi

Szklana karafka Dafi

Karafka na wodę filtrowaną Dafi wykonana z bardzo wysokiej jakości szkła, designerska karafka na wodę Dafi o pojemności 1 l to wygodne i funkcjonalne akcesorium dla wszystkich użytkowników dzbanków filtrujących Dafi i wielbicieli świeżo wyciskanych soków.

Producent: Dafi

Cena: 38,00 zł

Antypołyskowa nakładka na żelazko Dafi

Antypołyskowa nakładka na żelazko Dafi

Antypołyskowa nakładka na żelazko chroni nawet najbardziej delikatne tkaniny przed przypaleniem i powstawaniem świecących powierzchni. Jej stosowanie sprawia, że prasowanie materiałów syntetycznych czy jedwabiu staje się łatwiejsze i pozbawione ryzyka ich zniszczenia. Dzięki specjalnemu kształtowi i systemowi mocowania pasuje na wszystkie typy żelazek.

Producent: Dafi

Cena: 25,00 zł

Wyciskarka do cytrusów Dafi

Wyciskarka do cytrusów Dafi

Wyciskarka do cytrusów Dafi jest sposobem na łatwe i szybkie uzyskanie dużej ilości soku z cytrusów. Prosta w użytkowaniu i łatwa w czyszczeniu będzie idealnym uzupełnieniem dla karafki oraz dzbanka filtrującego Dafi, jak i pozostałych akcesoriów kuchennych. Specjalna konstrukcja wyciskarki Dafi zatrzymuje pestki i większe części wyciskanych owoców.

Producent: Dafi

Cena: 15,00 zł

1